Állás

Ha szereted az üzleti alkalmazások világát és szeretsz úgy fejleszteni, újat alkotni, hogy az közvetlen kihatással legyen a megrendelő üzleti folyamataira, köztünk a helyed!

Senior .NET fejlesztő

Állás/munka területe(i):
  • Programozó, Fejlesztő
Szükséges tapasztalat:
  • 3-5 év
Szükséges végzettség:
  • Főiskola, Alapfokozat
Szükséges nyelvtudás:
Foglalkoztatás jellege:
  • Alkalmazott, napi 8 órás szerződés, hibrid munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Könyves Kálmán krt. 48-52.
  • 3-5 év

20 fős .Netes üzletágunk senior fejlesztője lehetsz. Projekteken van, hogy egyedül, de van hogy néhány fős csapatban kell megbírkózni a feladatokkal. Otthonról szeretnél dolgozni vagy 1-1 napot bent töltenél az irodában? Nálunk mindegyik lehetőség adott lesz a számodra. MS tréningek, vizsgák elérhetőek. Felhőalapú fejlesztések a legtöbb projektben.

Feladatok:
  • Microsoft alapú szoftverrendszerek fejlesztése, megoldásokat találunk a közös problémákra!
  • Alkalmazások kialakítása, kódolása – leginkább fullstack feladatok
  • Tervezési, fejlesztési feladatok. Kiváló PM segíti a munkádat, megérteni az üzleti igényeket.

Követelmények:
  • .Net 4.5 (3+ tapasztalat)
  • ASP .Net MVC 5 (3+ tapasztalat)
  • ASP .Net Core (legalább alapismeretek)
  • ASP .Net Core WebApi (legalább alapismeretek)
  • Entity Framework
  • CSS 3 /HTML5/Bootstrap
  • JavaScript/jQuery
  • Visual Studio / Team Foundation Server (TFS)
  • MS SQL, T-SQL

Amit kínálunk:
  • Jó csapat, programok, korlátlan minőségi kávék, teák, modern eszközök, profi szakemberek, céges masszőr, sportolási lehetőségek, billiárd, csocsó, korrekt vezetőség, nyugodt munkakörülmény