grepton-logo

Állás

Ha szereted az üzleti alkalmazások világát és szeretsz úgy fejleszteni, újat alkotni, hogy az közvetlen kihatással legyen a megrendelő üzleti folyamataira, köztünk a helyed!

Power BI fejlesztő

Állás/munka területe(i):
  • Rendszertervező
  • Projektmenedzsment
  • Adatbázisszakértő
Szükséges tapasztalat:
  • 2+
Szükséges végzettség:
  • Főiskola, Alapfokozat
Szükséges nyelvtudás:
Foglalkoztatás jellege:
  • Alkalmazott, napi 8 órás szerződés, hibrid munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • H-1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52.
  • 2+

Feladatok:
  • BI fejlesztési feladatok
  • Elkészített komponensek fejlesztői tesztelése
  • Közreműködés a rendszer követelmények és specifikációk elkészítésében
  • Közreműködés a tesztelési tervek elkészítésében, együttműködés a tesztelőkkel
  • Részvétel belső és végfelhasználói oktatásokban

Követelmények:
  • Felsőfokú végzettség
  • Microsoft Power BI minimum 2 éves fejlesztői tapasztalat
  • DAX nyelv haladó ismerete
  • Analitikus modellezési ismeretek
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, teherbírás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Kreatív, megoldáskereső személyiség

Amit kínálunk:
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokat jelentő feladatok
  • A legújabb technológiák megismerésének lehetősége
  • Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása
  • Rugalmas munkavégzés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Biztos munkahely, versenyképes jövedelem