Állás

Ha szereted az üzleti alkalmazások világát és szeretsz úgy fejleszteni, újat alkotni, hogy az közvetlen kihatással legyen a megrendelő üzleti folyamataira, köztünk a helyed!

Junior CRM szakértő

Állás/munka területe(i):
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
Szükséges tapasztalat:
  • 1-2 év
Szükséges végzettség:
  • Főiskola, Alapfokozat
Szükséges nyelvtudás:
  • Angol
Foglalkoztatás jellege:
  • Alkalmazott, napi 8 órás szerződés, hibrid munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Könyves Kálmán körút 48-52.
  • 1-2 év
  • Angol

Ha szereted az üzleti alkalmazások világát és szeretsz úgy fejleszteni, újat alkotni, hogy az közvetlen kihatással legyen a megrendelő üzleti folyamataira, köztünk a helyed! Dynamics fejlesztőként te leszel az, aki az új funkciók leszállításában kulcsszerepet kapsz, és ezzel jelentősen hozzáteszel az ügyfelek elégedettségéhez.

A DAX Consulting a Grepton Csoport tagjaként folyamatosan növekszik és ha a területet magadénak érzed, akkor itt a helyed köztünk!

Feladatok:
  • Bevezetési projektek leszállításában való részvétel (dokumentáció készítés, felméréseken való részvétel, implementációs feladatok ellátása, tesztelés, oktatás)
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Új technológiák folyamatos követése, prezentálása
  • D365 CRM rendszer támogatása, support
  • Pre-sales tevékenység támogatása (dokumentáció, demó előkészítés, demózás)

Követelmények:
  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi vagy informatikai területen)
  • A következő területen szerzett tapasztalat szükséges: D365 Customer Engagement (CRM modulok)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó prezentációs és kommunikációs készség
  • Proaktív, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Jó csapat
  • Programok
  • Korlátlan minőségi kávék, teák
  • Modern eszközök
  • Progi szakemberek
  • Céges masszőr
  • Sportolási lehetőségek, billiárd, csocsó
  • Korrekt vezetőség
  • Nyugodt munkakörülmény