Állás

Ha szereted az üzleti alkalmazások világát és szeretsz úgy fejleszteni, újat alkotni, hogy az közvetlen kihatással legyen a megrendelő üzleti folyamataira, köztünk a helyed!

Egyedi platform fejlesztő

Állás/munka területe(i):
  • Programozó, Fejlesztő
Szükséges tapasztalat:
  • 1-3 év
Szükséges végzettség:
  • Főiskola, Alapfokozat
Szükséges nyelvtudás:
  • Angol
Foglalkoztatás jellege:
  • Alkalmazott, napi 8 órás szerződés, hibrid munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Könyves Kálmán krt. 48-52., hibrid
  • 1-3 év
  • Angol

20 fős .Netes üzletágunk fejlesztője lehetsz. Projekteken van, hogy egyedül, de van, hogy néhány fős csapatban kell megbirkózni a feladatokkal. Otthonról szeretnél dolgozni vagy 1-1 napot bent töltenél az irodában? Nálunk mindegyik lehetőség adott lesz a számodra. MS tréningek, vizsgák minden évben elérhetőek lesznek, ha képezni szeretnéd magad!

Feladatok:
  • Egyedi platform megoldásra épülő üzleti alkalmazások fejlesztése és támogatása "low-coding" technológiával
  • Üzleti folyamatok létrehozása és felületek kialakítása, a rendelkezésre álló gazdag funkciókészlet segítségével
  • Az egyedi platform megoldások integrálása platformon kívüli más környezetekkel

Követelmények:
  • MS SQL, T-SQL
  • XML
  • Visual Studio
  • CSS3 / HTML5
  • Előny: C# ismeretek
  • Előny: .Net 4.5< ismeretek

Amit kínálunk:
  • Jó csapat, programok, korlátlan minőségi kávék, teák, modern eszközök, profi szakemberek, céges masszőr, sportolási lehetőségek, billiárd, csocsó, korrekt vezetőség, nyugodt munkakörülmény.