grepton-logo

Állás

Ha szereted az üzleti alkalmazások világát és szeretsz úgy fejleszteni, újat alkotni, hogy az közvetlen kihatással legyen a megrendelő üzleti folyamataira, köztünk a helyed!

Oriana fejlesztő

Állás/munka területe(i):
  • Programozó, Fejlesztő
Szükséges tapasztalat:
  • 1-3 év
Szükséges végzettség:
  • Szakközépiskola
Szükséges nyelvtudás:
  • Angol - középfok
Foglalkoztatás jellege:
  • Alkalmazott, napi 8 órás szerződés, hibrid munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Könyves Kálmán krt. 48-52., HO
  • 1-3 év

Egy újonnan alakuló csapat tagjaként egy nemzetközileg is elismert, keresett egyedi keretrendszerben dolgozhatsz nálunk. A lehetőség vonzó lehet korábbi bootcampes kezdő fejlesztőknek, illetve olyan fejlesztőknek is, akik egyedi keretrendszerek fejlesztésében vettek részt.

Feladatok:
  • Alkalmazás architektúrák tervezése és kialakítása
  • Programkomponensek tervezése, fejlesztése
  • Szoftverek, szoftvermodulok integrálása
  • Üzleti igényfelmérés után való paraméterezés
  • Közreműködés a megoldási koncepció kidolgozásában
  • Adatbázis fejlesztés SQL Server technológiával
  • Tesztelési folyamatok és tevékenységek támogatása (unit tesztek)

Követelmények:
  • Legyél nyitott és szeress csapatban dolgozni
  • Saját munkád iránt legyél igényes és figyelmes
  • Általánosan használt szoftverarchitektúrákat ismerj, vagy tudj róluk mesélni
  • Adatbázis tervezési és fejlesztési tapasztalat elengedhetetlen (MSSQL)
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Jó csapat, programok, korlátlan minőségi kávék, teák, modern eszközök, profi szakemberek, céges masszőr, sportolási lehetőségek, billiárd, csocsó, korrekt vezetőség, nyugodt munkakörülmény.